Вогнезахист

Протипожежний захист від АСМ. Для безпеки.

Протипожежні покриття

R

Будівлі та споруди

Сталева конструкція

R

Поверхня

Внутрішні та зовнішні

R

Двері

Протипожежна обробка

R

Перекриття

Балки перекриттів

Протипожежний вогнезахист для сталевих будівель дуже важливий. Сталь це негорючий будівельний матеріал, що володіє антисейсмічними і стійкими до вигинів характеристиками. На практиці метал може не тільки збільшити несучу здатність будівель, але і задовольнити потреби естетичного дизайну в архітектурному дизайні. Це також дозволяє уникнути дефектів, через які будівельні матеріали, такі як бетон, не можуть згинатися і розтягуватися. Тому в будівельній галузі перевага віддається сталі.

Навіщо потрібен протипожежний захист для сталевого будівництва

Одноповерхові, багатоповерхові, хмарочоси, фабричні будівлі склади зали очікування всі з металоконструкцій. Однак сталь як будівельний матеріал має неминучі недоліки в протипожежному захисті. Її механічні властивості, такі як межа плинності, межа міцності і модуль пружності, різко знизяться через підвищення температури.

Сталева конструкція зазвичай втрачає свою несучу здатність при 450 – 650 °C, що викликає велику деформацію, що викликає вигин сталевих колон і балок. Її механічні властивості, такі як межа плинності, межа міцності і модуль пружності, різко знизяться через підвищення температури. Зазвичай межа протипожежного захисту незахищених сталевих конструкцій становить близько 15 хвилин.

Протипожежний захист сталевих будівель

Вогнезахист (вогнезахисна просочення глибоке або поверхневе, вогнезахисна обробка (фарбування, штукатурка, облицювання), вогнезахисне заповнення).

Час вогнестійкості також пов’язаний зі швидкістю поглинання тепла сталевим компонентом. Протипожежну обробку необхідно проводити. Метою є підвищення межі вогнестійкості сталевих конструкцій до граничного діапазону, зазначеного в нормах проектування. Існують різні заходи для запобігання швидкого підйому і деформації сталевої конструкції під час пожежі. Головне застосовувати різні методи в залежності від ситуації. Затримайте підвищення температури сталевої конструкції і час для ослаблення міцності.

Ми пропонуємо протипожежний захист сталевих будівель за допомогою розширювального матеріалу — інтумесцентних фарб.

Перевага цієї техніки полягає у відмінних протипожежних характеристиках. Геометрія сталевої конструкції не обмежує конструкцію і т.д. як правило, не потрібно додавати ніяких додаткових пристосувань, а покриття має легку вагу і володіє особливо декоративним ефектом, який відноситься до нових передових технологій протипожежного захисту.

Протипожежний захист сталевих будівель

В даний час висотні будівлі зі сталевих конструкцій збільшуються і особливо для деяких надвисотних будівель, більш широко використовуються матеріали зі сталевих конструкцій. Якщо у висотній будівлі сталася пожежа, пожежа не може бути погашена за короткий час. Це вимагає від нас підвищення вогнестійкості будівельних матеріалів при проектуванні будівлі, щоб підвищити його межу вогнестійкості. А це вимагає від нас вироблення необхідних заходів реагування на надзвичайні ситуації всередині будівлі, щоб зменшити ризики і мінімізувати матеріальні збитки.

Scroll to Top