Захист від вибуху

Рішення щодо мінімізації

наслідків вибухів

Еластомерний захист

R

Будівлі та споруди

Поглинає вибухову хвилю

R

Поверхня

Утримує матеріал

R

Двері

Стійкість до ударів

R

Транспорт

Протиосколковий захист

Асортимент продукції від АСМ призначений для вирішення потреб української військової та оборонної промисловості та забезпечує відмінний багаторівневий захист, особливо від корозії та зношування, що є життєво важливим для подовження терміну служби захисних ресурсів. Придбаючи нашу продукцію, що забезпечує ці стандартні захисні функції, а також додатково дозволяє знизити вибухонебезпечність і підвищити звукоізоляційні захисні якості, ви відкриваєте для себе нові можливості використання унікальних систем захисту на полімерній основі.

Недавні світові події призвели до значного збільшення розгортання обладнання військовими в місця з умовами навколишнього середовища, яка кидає виклик традиційної забарвленням, наприклад, покриттів захищає від корозії і стирання. Унікальні, напилювальні захисні покриття, що миттєво твердіють, від АСМ Технології Будівництва, володіють гнучкістю, а також надзвичайно високими рівнями розтягування і подовження. Вони здатні витримувати високий рівень захисту від стирання, згинання і ударних навантажень в широкому температурному діапазоні без утворення тріщин і відшаровування. Крім того, продукція для військовопромислового комплексу від АСМ включає покриття для пом’якшення наслідків вибуху, які допомагають контролювати вибухові хвилі та захищати людей усередині будівель та транспортних засобів..

Рішення АСМ: рентабельність і прибутковість

Чудове рішення: преміум – захист від корозії, стирання, ударного і вибухового навантаження, звукопоглинання – все це в розпорошується безшовної мембрані миттєвого затвердіння, яка ніколи не тріскається і не відшаровується.

Максимальний захист – високопродуктивний еластомерний склад, розроблений для поглинання ударних хвиль і фрагментів осколків при вибуху. Ця унікальна формула забезпечує неймовірні властивості міцності і розтягування, значно перевершують стандартні поліуретанові покриття.

СТІНА БЕЗ ПОЛІСЕЧОВИНИ

Вибух зовні руйнує стіну і фрагменти матеріалу потрапляють всередину, наносять матеріальний і персональний збиток людям, що знаходяться в кімнаті .

Стіна без полісечовини

СТІНА ЗАХИЩЕНА ПОЛІСЕЧОВИНОЮ

Вибух зовні руйнує стіну, але мембрана з полісечовини, щонайменше 6 мм, утримує залишки матеріалу стіни разом, запобігаючи викиду фрагментів стіни у внутрішній простір, тим самим зберігаючи безпеку приміщення.

 

ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ

 

Стіна без полісечовини

РІШЕННЯ ВІД АСМ ТЕХНОЛОГІЇ

  • Повністю інтегровані “Системні Рішення”.
  • Прискорені процеси нанесення і розпилення.
  • “Безшовні” технології – зварювання, склеювання або приклеювання не потрібні.
  • Відмінна адгезія до основи.
  • Миттєве лікування (10-20 сек.) і прискорений час відновлення.
  • Стійкість до ударів, стирання і хімічних речовин.
  • Висока стійкість до розтягування і подовження.
  • Відмінні якості перекриття тріщин.
  • Розроблена для застосування в екстремальних умовах.

ПЕРЕВАГИ ПОЛІСЕЧОВИНИ

R

Поглинає фрагменти осколків після вибуху

R

Поглинає ударну вибухову хвилю – зменшує смертельний ” удар“

R

Підвищує цілісність конструкції / підстави – будівля залишається стояти

Технології без швів!

Чудовий захист,

екстремальне застосування.

Спеціальні полікарбамідні системи захисту від вибухів з загальною товщиною від 6 мм забезпечують відмінні властивості щодо захисту від вибухів та зовнішніх атак завдяки їх збільшеній здатності поглинати енергію та стійкості до ушкоджень осколками. Ця унікальна формула забезпечує неймовірні властивості міцності і подовження, значно перевершуючи стандартні поліуретанові покриття.

Володіючи чудовими характеристиками міцності на розрив і розтягнення, полімерний захист з полісечовини чинить опір розриву, поглинає ударну хвилю, що дає можливість значно підвищити цілісність практично всіх типів будівель і споруд, вироблених зі сталі, композиційних матеріалів, дерева, бетону та цегли.

У разі вибуху, конструкція, захищена облицюванням з полікарбаміду, буде деформуватися і поглинати силу вибуху, утримуючи цілісність конструкції, дозволяючи людям перейти в безпечне місце. Система може бути застосована до нових або вже існуючих будівель і споруд, щоб зберігати життя і майно. Опір пропонованого матеріалу розтягуванню, подовженню і розриву дозволяє полікарбаміду надавати велику міцність, наприклад, стінам, внутрішнім перегородкам і стелям, на які він наноситься. Швидкість застосування і простота ремонту на місці дозволяє використовувати його в тимчасових військових об’єктах в зонах конфліктів, посольствах, поліцейських ділянках, казармах і будь-яких об’єктах, що вимагають спеціальних заходів вибухобезпеки, захищаючи своїх власників від високошвидкісних фрагментів, що утворюються після вибуху.

Взрыв возле здания

ТИПОВІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Z

Склади для зберігання боєприпасів / контейнери

Z

Командні центри & мобільний зв’язок / споруди

Z

Мобільні польові житлові споруди

Z

Транспорт для перевезення персоналу

Z

Будівлі посольств і стіни периметра безпеки

Z

Суди, в’язниці, громадські будівлі

Z

Інфраструктура очисних споруд, ЖКГ, критично важливі об’єкти енергопостачання та об’єкти зберігання палива

Z

Приватні резиденції

ПРОМИСЛОВІ ПОКРИТТЯ

ДОСВІД І КОМПЕТЕНЦІЯ

На додаток до рішень щодо мінімізації наслідків вибуху, ASM пропонує широкий спектр високоефективних захисних покриттів, придатних для різних областей застосування військовими і оборонною промисловістю. Рішення для підлог і стель військових штабів і казарм, морських і річкових суден різного призначення, складів боєприпасів і об’єктів обслуговування військової авіації, таких як ангари і майстерні. Рішення щодо локалізації розливів для паливних баз, очисних споруд підприємств. Рішення щодо захисних покриттів, що використовуються всередині і зовні військово-транспортних засобів, машин швидкої допомоги. Гнучкі і стійкі покриття для захисту мобільних командних пунктів, мобільних будинків і споруд і цей список можна продовжити …

ЗАХИСНІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ І ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
ЗАХИСНІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ І ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
СИСТЕМИ ДЛЯ ПІДЛОГОВИХ ПОКРИТТІВ І СТЕЛЬ
СИСТЕМА ПОКРИТТІВ ДЛЯ ПЕРВИННОГО ТА ВТОРИННОГО СТРИМУВАННЯ
УДАРОСТІЙКІ І ЗНОСОСТІЙКІ ПОКРИТТЯ
КОРОЗІЙНО-СТІЙКІ ТА ХІМІЧНІ ПОКРИТТЯ
ГЕРМЕТИЗАЦІЯ
СИСТЕМИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ СУБСТРАТУ
ЗАХИСТ ВІД ВИБУХУ
КОНСАЛТИНГ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Защита ангаров
Защита авто
Нанесение полимочевины
Защита площадки
Защита кораблей
Scroll to Top