ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ АБО ШУМОІЗОЛЯЦИЯ

R

Внутрішній шум

R

Зовнішній шум

R

Ударні шуми

R

Чудова тиша

Звукоізоляція в будівлях для комфорту і здоров’я

Шум настільки поширений, що ми часто помічаємо його тільки тоді, коли навколо дуже тихо. Тим не менш, можна створювати приміщення, в яких шум знижується шляхом вимірювання звуку, що поширюється з кімнати в кімнату, що відповідає класу передачі звуку. Розуміння класу звукопередачі (STC, як його зазвичай називають) має вирішальне значення при виборі будівельних матеріалів для досягнення бажаного оптимального рівня тиші.

Оцінки STC — це загальноприйнятий спосіб вимірювання ступеня поглинання звуку будівельними матеріалами (стінами, дверима, вікнами і т.д.). Підвищені рейтинги STC є ознакою преміальної звукоізоляції в житлових і комерційних приміщеннях. Хоча ви, можливо, знайомі з тим, що більш високі децибели означають більше шуму, що погано, в рейтингах STC вірно зворотне. Високий рейтинг STC, наприклад 60, означає, що з кімнати в кімнату передається менше шуму. Продукти АСМ Технології Будівництва забезпечують високі рейтинги STC з мінімальними витратами в порівнянні з іншими варіантами шумоізоляції.

Самому по собі шумоізоляційному ППУ складу не присвоюється який-небудь конкретний рейтинг STC. Швидше, шумоізолятор в залежності від товщини збільшує рейтинг STC складання поверхні будівлі, в якій він використовується.

Зрозуміти переваги шумоізоляції легко, якщо ви живете в місці, яке належним чином звукоізольовано за рахунок демпфірування.

Простіше кажучи, демпфування полягає в зменшенні або усуненні накопиченої енергії, створюваної звуком. Якщо ви поставите стіну між двома кімнатами і стіна не матиме демпфірування, звук в одній кімнаті просто пройде через стіну і увійде в наступну кімнату як звук. Щоб досягти ізольованого звуку, застосуйте найкраще демпфірування на ринку.

Демпфування спочатку працює за рахунок зменшення вібрації, викликаної звуком, відомої як резонанс, а потім за рахунок розсіювання цієї вібрації, коли вона проходить через конструкції. На більшості частот маса стіни чинить опір повітряному звуку, і чим важче стіна, тим важче звуку вібрувати поверхню стіни. Однак на деяких частотах важко запобігти звуку від вібруючих поверхонь. Ці частоти називаються резонансними точками.

Якщо конструкція має низьке демпфірування, звукові коливання можуть поширюватися по ній на великі відстані. Фактично, погане демпфування звичайних будівельних матеріалів, таких як гіпсокартон або дерево, в значній мірі відповідає за проблеми з шумом, з якими стикаються домовласники.

Шумоізоляційний склад від АСМ демпфує конструкцію стіни, зменшуючи передачу енергії шуму між приміщеннями. Наш матеріал значно знижує структурний шум, а також знижує бічний (фланговий) шум.

Шумоізоляция – один з аспектів забезпечення звукового комфорту вашого простору.

Ми хочемо відчувати себе вдома максимально комфортно. Тому в приміщеннях повинні бути створені належні акустичні умови. Отримання відповідної ізоляції від проникнення звуків з сусідніх приміщень, а також приглушення і розсіювання звуків в інтер’єрах необхідно не тільки в громадських будівлях, але і в приватних квартирах.

Будь-хто, хто має проблеми з шумом, може звернутися до нас з проханням про “звукоізоляцію”. Підприємства, школи, ресторани, театри, холи і бізнес центри всі мають тенденцію боротися з контролем звуку. Для деяких потрібно зменшити звук в кімнаті, а для інших звук з іншого місця, який потрібно заблокувати, щоб вийти з кімнати або увійти в неї. “Звукоізоляція” часто використовується як загальний термін, що охоплює всі акустичні рішення в інтер’єрі. Але насправді звукоізоляція це лише один з двох методів, використовуваних нами для контролю звукового середовища. Звукоізоляція відноситься конкретно до дії блокування звуку, а звукопоглинання відноситься до нанесення матеріалів на стіни або стелю, які поглинають звук зсередини кімнати. Вони дуже різні, тому розповімо трохи про те, чим вони відрізняються.

Про акустичних параметрах слід подбати ще на етапі проектування. Шумоізоляція пінополіуретаном ідеально підходять для будівель зі складною конструкцією, де неможливо зробити акустичні стелі і стіни.

Ідеальні акустичні умови надзвичайно важливі в таких приміщеннях, як:

 • спортивні зали
 • тренажерні зали
 • виробничі цехи
 • фабрики
 • студії звукозапису
 • історичні об’єкти
 • транслювати
 • виробничі цехи
 • концертний зал
 • кімнати для прослуховування
 • репетиційні зали
 • конференц-зали та телеконференції
 • приміщення для колл-центрів
 • офіси
 • громадські місця
 • глядацькі зали та інші великогабаритні об’єкти
 • житлові приміщення

Завдяки “звукоізоляції” пінополіуретаном можна домогтися звукопоглинання приблизно до 60%, без обмеження можливостей облаштування приміщень. Пінополіуретан наноситься за допомогою спеціальної установки з ефективним шаром від 10см безпосередньо на стелю, стіни або підлогу приміщення.

Що потрібно знати про шумоізоляцію.
Існує два основних рейтингу використовуваних фахівцями в сфері шумоізоляції і звукоізоляції:

 1. Клас передачі звуку STC (Sound Transmission Class)

Здатність поверхні (бар’єру) блокувати звук вимірюється її класом передачі звуку (STC). Це може бути значення від 0 до 100; чим вище рейтинг STC, тим ефективніше бар’єр для зниження передачі звуку.

Наприклад, стіна з рейтингом STC 48 означає, що рівень шуму на одній стороні стіни на 48 децибел нижче, ніж на іншій стороні стіни.

Для прикладу, за стіною є джерело звуку в 100 дБ, а по цей бік стіни виміри шуму складуть 52 дБ. Втрати при передачі складуть 48 дБ. Отже, стіна або двері з більш високим рейтингом STC допоможуть більш ефективно зменшити проникнення шуму.

Рівень звукоізоляції STC 50 означає, що слухачеві в тихій кімнаті доведеться докласти зусиль, щоб почути підвищений рівень гучності мови в сусідніх кімнатах, і мова не буде зрозумілою або заважає. Акустичні стандарти, керівні принципи та системи оцінки будівель вимагають рейтингу STC 50 між приміщеннями, такими як класи 1 , конференц-зали 2, 3 , Кабінети керівників 2 , кабінети для огляду пацієнтів, процедурні кабінети та кабінети для консультацій 4 .На підставі рейтингу STC, який ви тільки що визначили, ви бачите, який рівень фонового звуку потрібен для забезпечення дотримання ваших цілей конфіденційності. Невеликі тріщини і щілини в конструкції дозволяють звуку більш вільно проходити через поверхню, істотно знижуючи її рейтинг STC. Напилюваний пінополіуретан – ідеальний продукт для повного заповнення таких тріщин і щілин.

 

шумоізоляція стіни

2. Коефіцієнт зниження шуму NRC (Noise Reduction Coefficient)

Коли справа доходить до контролю шуму, якість звукопоглинання також має значення, особливо коефіцієнт шумозаглушення (NRC) і його здатність поглинати звук.

Наприклад, NRC 0,75 означає, що приблизно 75 відсотків звукової енергії, що впливає на матеріал, поглинається / розсіюється, а 25 відсотків повертається в простір.

Високе значення NRC ідеально підходить, наприклад, для студій звукозапису або кінотеатрів, оскільки воно знижує реверберацію для поліпшення якості звуку. При NRC равном “0” способность материала поглощать звуковую энергию отсутствует и мы получим эффект отражения звука или реверберацию.

Висновок: якщо ви хочете зробити свій домашній кінотеатр зверніть увагу на кам’яну вату, вона володіє відмінними звукопоглинальними властивостями, при випробуванні за стандартом BS EN ISO 354: 2003 властивості NRC базальтової вати при товщині 50 мм = “1.0”.

Але, кам’яна вата товщиною 50 мм здатна поліпшити акустичні характеристики будівельних елементів будинку тілько на STC 8.

Базове покриття товщиною в 5 см пінополіуретану може знизити рівень шуму приблизно на 13-15 дБ, тобто в 2-2,5 рази. Така стіна буде дуже герметичною і забезпечить хорошу звуко – і теплоізоляцію – піна, що служить наповнювачем перегородок, здатна проникнути в найменший зазор і не дати звукам вийти назовні. Піна також може бути використана в якості нового ізоляційного елемента для заміни існуючого наповнювача перегородки пінополіуретаном.

Шумоізоляція пінополіуретаном

Нам телефонують численні клієнти, які використовували так звані «продукти для боротьби з шумом», і повідомляли нам, що їх не влаштовує кінцевий результат. Ніхто з наших клієнтів не дзвонить нам з такою ж скаргою. З нашим стоп-бар’єром з ППУ дуже легко працювати, і він ВИРІШИТЬ ПРОБЛЕМУ ШУМУ! Нехай вас не бентежать більш технологічні автомобільні рішення по звуку. Наш бар’єр зробить роботу рентабельною. Зниження вартості інших продуктів на децибел (STC) більш ніж в 2,5 рази перевищує вартість нашого пінополіуретанового акустичного бар’єру. Бар’єр також може бути встановлений поверх акустичної плитки для запобігання передачі шуму через камеру статичного тиску.

Пінополіуретан – відмінне рішення для поглинання шуму і звукоізоляції будинків, розважальних закладів, заводів або офісних приміщень.

Наші звукоізоляційні матеріали розроблені з урахуванням потреб користувачів. Ми намагаємося, щоб наші продукти були безпечними, ефективними та доступними для всіх клієнтів. Ми знаємо, що не всі рішення будуть працювати з усіма клієнтами, тому ми пропонуємо індивідуальні рішення, що відповідають вашим конкретним потребам. Якщо ви хочете дізнатися більше про наші продукти або послуги, відвідайте нас в інтернеті або зателефонуйте нам сьогодні!

Цікавий факт: зниження на 10 децибел (10 STC) знизить чутний шум до 50%. Зниження на 20 децибел (20 STC) знизить шум, який сприймається на 75%. Таким чином, наш бар’єр для контролю шуму затримує до 75% шуму, чутного через стандартную стену. Ми можемо допомогти Вам дізнатися, як зробити звукоізоляцію вашої кімнати.

Шумоізоляція будинку пінополіуретаном

Зниження шуму стало простіше

У світі, де ми постійно відволікаємося і змушені виконувати кілька завдань одночасно, не дивно, що більшість з нас ставиться до небажаного шуму як до забруднення. Шумоізоляція — одна з найбільш вигідних інвестицій, яку Ви можете зробити для поліпшення внутрішнього середовища. Небажаний шум чути всюди: від кроків, топаючих поверхом вище, реву телевізора в сусідній кімнаті або від транспорту, що проноситься поруч з вашим будинком .

Знижуючи шум, що заважає вашому життю, звукоізоляція дозволяє вам насолоджуватися перевагами більш спокійного життя і зниження втоми і стресу. Це також підвищує цінність ваших інвестицій. Найкраще те, що шумоізоляцією можна управляти в рамках бюджету. Використання пінополіуретану для шумоізоляції — один з найпростіших способів поліпшити якість життя, одночасно підвищуючи вартість вашої власності.

Піна з відкритими порами відмінно підходить для будинків в Харкові, Києві та Україні, тому що це шумо,- теплоізоляційний матеріал з доведеною ефективністю. Це означає, що він збереже тепло, заощаджуючи вам тепло і гроші. Він забезпечує виняткову ефективність зниження теплопередачі. Розпорошується піна розширюється в 120 разів в порівнянні з початковим об’ємом, заповнюючи порожнини будь-якої форми і міцно прилипаючи до внутрішньої сторони стін, будівельних матеріалів і елементів каркаса.

Потрібна шумоізоляція пінополіуретаном в Харкові, зателефонуйте в компанію АСМ Технології Будівництва сьогодні за телефоном +38 (095) 011-18-85, щоб дізнатися більше про ППУ з відкритою коміркою. Ми працюємо по всій Україні!

Scroll to Top