Утеплення пінополіуретаном

Незалежно від того, чи йдеться про нагрівання або охолодження, ваш бізнес обов’язково виграє від температурної стабільності, що забезпечується покрівлею з напилюваного пінополіуретану. У найспекотніші місяці утеплення покрівлі пінополіуретаном допомагає із захистом від спекотної погоди. Покрівлі утеплені пінополіуретаном також покриваються полімочевиною, яка допомагає відбивати сонячні промені, роблячи дахи ще більш прохолодними.
За умови утеплення даху напилюваним пінополіуретаном, тепло ефективно зберігається в ваших приміщеннях. У найхолодніші місяці пінополіуретан працює на 100%, щоб знизити до мінімуму навантаження на системи опалення, вентиляції та кондиціонування. Це позбавляє від надмірних навантажень і можливих несправностей ваше обладнання.

ЕКОНОМІЯ КОШТІВ ЦІЛИЙ РІК

Утеплювач з пінополіуретану (ППУ) — це ефективний і перевірений будівельний матеріал з 50-річною історією успіху. Він забезпечує виняткову теплоізоляцію і герметичність в широкому діапазоні температур і вносить цінний внесок у досягненні цілей України в області зміни клімату та підвищення енергоефективності.

Пінополіуретан кардинально перевершує існуючі види утеплення за ключовими показниками

  1. Рекордно низька теплопровідність пінополіуретану Серед всіх теплоізоляційних матеріалів,λот 0, 019 Вт/мК.
    ППУ товщиною 5-10 см, в залежності від теплорозрахунку, досить для ефективного утеплення будь-якої будівлі і споруди в нашому кліматичному поясі.
    Утеплення пінополіуретаном товщиною 12-14 см успішно використовується в промислових холодильних камерах шокової заморозки з температурою охолодження до -38 °C.
    2. Збільшення ефективності теплової ізоляції завдяки нанесенню монолітного і безшовного шару.
    3. Адгезія до металу 3кг / см2, як наслідок — компоненти утеплювача самостійно приклеюються до будь-якої поверхні при нанесенні.

4. Зміцнення конструкції існуючих дахів, будівель і споруд. Особливо актуально для захисту покрівлі від ураганних вітрів.

утеплення пінополіуретаном

5. Мінімальне навантаження на конструкцію ще одна чудова властивість пінополіуретану. Вага 1,5 кг/м2!
6. Виготовлення пінополіуретану на місці проведених робіт при напиленні на вертикальну або горизонтальну поверхню будь-якої конфігурації.
7. Термін служби напилюваного і заливального пінополіуретану без втрати теплоізоляційних якостей понад 50 років.
Для додаткового утеплення досить нанести необхідний шар пінополіуретану при термомодернізації або реконструкції теплоізоляції даху, фасаду або фундаменту вашої будови.
8. Гарантована відсутність конденсату завдяки рекордній теплопровідності, однорідності покриття і низькій паропроникності.
9. Антикорозійні властивості пінополіуретану і як наслідок збільшення терміну служби металевих конструкцій.
Компоненти пінополіуретану містять інгібітор корозії, який захищає метал від окислення.
10. Стійкий до біологічних впливів, не схильний до впливу мікроорганізмів, цвілі, гниття.
Як показала практика, гризуни і комахи в пінополіуретані не заводяться.
11. Інертний матеріал, не реагує на розчинники, слабкі кислоти і луги.
12. ППУ-самозагасаючий ізоляційний матеріал, не поширює вогонь. Клас горючості: Г1, Г2, Г3, Г4.
13. Мінімальні логістичні витрати. Для початку робіт з нанесення пінополіуретану досить мобільної установки високого тиску Graco і двох бочок з компонентами А і В.
14. Швидкі терміни виконання робіт.
Утеплення мансарди приватного будинку площею 200 м2 виконується за 1-2 дня в залежності від конфігурації даху.
Утеплення арочного ангара площею 1000 м2 виконується за 3-4 дні.
15. Пінополіуретан прекрасний шумоізолятор.
М’який пінополіуретан має рейтинг STC (клас передачі звуку) 40-50, NRC (Коефіцієнт шумопоглинання) 0,70.

ППУ — це революція в області теплоізоляції.

Технологія проста і геніальна, а пінополіуретан — кращий утеплювач.

Напилюваний пінополіуретан — універсальний, міцний, довговічний і тому дуже вигідний матеріал. Крім того, він забезпечує найвищі теплові характеристики при невеликій товщині завдяки своїй низькій теплопровідності. Правильний метод розпилення — ключ до максимальної ефективності. Важливо, щоб цю роботу виконували професіонали, які знають ідеальні умови для нанесення ППУ, а також використовують правильне спеціальне обладнання високого тиску, яке дозволяє виконувати роботи з найменшими витратами при переробці сировини з досягненням максимальної якості теплоізоляційного покриття. Товщину напилюваного шару можна контролювати, змінюючи швидкість нанесення. Пінополіуретан, в порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами, це дуже економічний матеріал, що перевершує характеристики інших теплоізоляційних матеріалів при аналогічній товщині шару.

Найбільші виробники компонентів для ППУ: Huntsman, Synthesia, BASF рекомендують для роботи з їх матеріалами використовувати професійне обладнання Graco, Gama і Gusmer, що дозволяє напилювати полімерні продукти з робочим тиском вище 200 бар.

Застосування пінополіуретану в будівництві

Потреба в теплоізоляції є ключовим фактором при прийнятті рішення про те, яку товщину застосовувати, а також залежить від географічного району, в якому розташована будівля. Державні будівельні норми (ДБН В.2.6-31:2016 Теплова ізоляція будівель) встановлює найбільш підходящі значення.
При утепленні фасаду з внутрішньої сторони, яка обмежена доступним простором, рекомендується мінімальний шар теплоізоляції 50 мм з щільністю не менше 30 кг / м3. Такі ж характеристики рекомендуються для ізоляції зовні з напиленням пінополіуретану, а також на фасадах будівель, але для фасадів рекомендується нанести захисний шар поліуретанового еластомеру товщиною від 1,5 до 3 мм і щільністю 1000 кг / м3, щоб поліпшити гідроізоляцію і забезпечити захист від ультрафіолету. Це стосується плоских і похилих дахів, у яких також буде гарантована гідроізоляція за допомогою напилюваного пінополіуретану і поліуретанових мастик.
Шар пінополіуретану товщиною 30мм може служити в якості рішення по гідроізоляції цокольних поверхів, фундаментів, бетону або використовуватися в якості фінішної обробки всередині приміщень.

Scroll to Top