гідроізоляція поліуретан

Поліуретанова мастика (поліуретанова рідка гума, рідка гідроізоляція, гідроізоляційна мембрана) універсального застосування швидкої полімеризації для надійної гідроізоляції будівельних конструкцій та споруд.

Наша компанія пропонує придбати якісне поліуретанове покриття від компанії HyperDesmo, Maris Polymers, Pazkar. У нашому каталозі ви знайдете оригінальні товари високої якості, які широко використовують у всьому світі. Офіційний сертифікований термін їхньої служби – 25 років. А це означає, що ви отримуєте довговічне та практичне покриття, яке зведе до мінімуму необхідність ремонту.

Поліуретанове покриття: ціна та особливості матеріалу

Поліуретанове покриття покликане покращити якість будівельного розчину, спростити сам процес монтажу та покращити очікуваний результат. Таке покриття робить поверхню більш міцною, дає еластичність та високу адгезію. Додатковий плюс – таке покриття не токсичне, тому жодного негативного впливу на здоров’я людини не вплине.

Поліуретанова мембрана має такі переваги:

 • Підходить для створення клеючого прошарку між старими і новими шарами бетону;
 • Стійкість до впливу хімічних речовин, стирання;
 • Підвищена стійкість до зношування;
 • Підвищення стійкості покриття до ударних та термічних навантажень.

Вартість конкретного поліуретанового покриття залежить від його типу і тих робіт, для яких воно було створено. У нашому каталозі представлені товари для наступних видів робіт:

 • Гідроізоляція покрівлі – захисне покриття для споруд і дахів;
 • Гідроізоляція ємностей для води і резервуарів-це довговічний захист, яка буде ще й екологічною, повністю безпечною;
 • Підвищення експлуатаційних властивостей бетонних покриттів.

Така напилювана поліуретанова мембрана, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, володіє тривалим терміном служби. Вона надійно захистить від несприятливих зовнішніх факторів, підвищить термін служби будівлі або окремих його елементів. І все це – повністю безпечно для людини, адже кошти не містять шкідливих домішок. Крім цього, наша компанія пропонує купити поліуретанове покриття для бетону.

Переваги нашої компанії

Ми здійснюємо закупівлі безпосередньо у компаній представників HyperDesmo, Maris Polymers, Pazkar в Україні. Тому, якість представленої на сайті продукції на 100% відповідає заявленому опису.

Крім того, ми пропонуємо наступні переваги для співпраці:

 • Швидка доставка зі складу і по території України;
 • Вся продукція має сертифікати якості, пройшла офіційний контроль;
 • Гнучкі умови оплати;
 • Консультації та техпідтримка, а також контроль якості в процесі проектування і виконання робіт.

Напишіть або зателефонуйте нам, щоб купити поліуретанові покриття, а також задати додаткові питання щодо нашого товару!

Scroll to Top