Гідроизоляція

Полісечовиною

Еластомерний захист

R

Покрівлі

100% герметичність

R

Басейни

Суцільне покриття

R

Захисні покриття

Хімічна стійкість

R

Резервуари

Футерування резервуарів

Гідроізоляція полімочевиною (полікарбамідом) одне з найкращих рішень, тому що вона адаптується до нерівностей, еластична, дуже стійка та легко наноситься.
Безшовна гідроізоляція полімочевиною захищає бетонні, дерев’яні та сталеві поверхні і конструкції від стирання і корозії.

ПОЛІСЕЧОВИНА — це напилювана гідроізоляція з антиабразивними і антикорозійними властивостями.

Ця гідроізоляційна система з ізоляцією, що напилюється, виділяється завдяки двом ключовим факторам, які забезпечують її перевагу над конкурентними продуктами, таким як ПВХ-мембрани, EPDM, руберойд, що наплавляється та ін. По-перше, вона є напилюваною, що забезпечує високу швидкість нанесення до 1000 м2 за зміну. По-друге, її показники перевищують аналоги, що гарантує тривалий термін експлуатації до 25 років.

 

Опис та основні властивості матеріалу

Це високоякісна двокомпонентна система розроблена для універсального застосування. Вона призначена для нанесення полікарбамідних захисних покриттів з унікальними властивостями, такими як чудова ізоляція, захист від корозії та висока стійкість до абразивних навантажень. Ця система дозволяє створювати довговічні та надійні захисні покриття, що робить її відмінним вибором для покупців, чи то промислових споживачів, чи приватних домоволодінь.

Стіна без полісечовини

ПЕРЕВАГИ І ВИГОДИ

Вибух зовні руйнує стіну, але мембрана з полісечовини, щонайменше 6 мм, утримує залишки матеріалу стіни разом, запобігаючи викиду фрагментів стіни у внутрішній простір, тим самим зберігаючи безпеку приміщення.

 

ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ

 

Стіна без полісечовини

ПЕРЕВАГИ І ВИГОДИ

  • Без витрат на демонтаж старого основи.
  • Висока міцність і еластичність покриття зберігаються протягом усього терміну експлуатації.
  • Покриття має більш тривалу стійкість до зміни відтінку кольору від впливу УФ-випромінювання в порівнянні з іншими системами «ароматичної» полісечовини.
  • Не містить органічні розчинники, пластифікатори і каталізатори.
  • Миттєве формування шару покриття на поверхнях будь-якої геометрії.
  • Відсутність швів, чудові ізолюючі властивості.
  • Висока зносостійкість, до 90 Шору D.
  • Стійкість до агресивних середовищ, висока гідролітична стійкість.
  • Можливість застосування в умовах високої відносної вологості повітря і знижених температур.
  • Розроблена для застосування в екстремальних умовах покриття зберігає фізико-механічні властивості в широкому діапазоні температур від -50°C до +220°С (пікові навантаження).

ойствами.

Як гідроізоляційне покриття полісечовина (полікарбамід) пропонує безліч переваг у порівнянні зі звичайними системами покриттів і мембран.

Перший і найбільш очевидний з них – це гнучкість та подовження матеріалів. Маючи здатність до подовження, як правило, від 300% до 900%, мембрана з полісечовини розширюватиметься і стискатиметься разом з будівлею без розтріскування та розколу. Це гарантує, що вода не потрапляє у вашу власність, уникаючи дорогих та руйнівних ремонтних робіт.

Висока міцність на розтягування цього матеріалу означає, що після нанесення він стає надзвичайно міцним. Це надає переваги на будівельних майданчиках щодо захисту від пошкоджень від наступних угод.

Правильно нанесена полісечовинна мембрана має очікуваний термін служби, що вимірюється десятиліттями і забезпечує надзвичайно довгострокове рішення.

Оскільки мембрани наносяться розпиленням / рідиною – цоколі, верхні стійки, виступи, примикання можуть бути об’єднані в суцільне покриття, щоб забезпечити безшовне покриття без протікання. На відміну від систем листових мембран, що покладаються на цілісність зварних швів та з’єднань, виконаних в умовах будівельного майданчика.

Дізнатися більше

Полімочевина (полікарбамід) – ідеальний матеріал для облицювання вторинних захисних оболонок завдяки поєднанню міцності, хімічної стійкості та еластичності.

Більшість насипів збудовано з бетону, блоків або їх комбінації. Кристалічна природа цих матеріалів робить їх сприйнятливими до розтріскування під час просідання або руху. Хоча це розтріскування не може бути шкідливим для самої конструкції, воно часто призводить до нездатності утримувати рідини вторинною оболонкою у разі розливу.

Оскільки полісечовинні матеріали зазвичай мають подовження більш ніж на 300%, а спеціальні більш ніж 900%, вони можуть витримувати розтріскування та рух, які можуть бути присутніми у вторинній захисній конструкції, без розтріскування або розщеплення, тим самим зберігаючи герметичність для рідини. При зберіганні небезпечних хімікатів має вирішальне значення.

Існує широкий спектр матеріалів від ряду виробників з різними фізичними та хімічними властивостями – підбір полісечовинного покриття застосовується в залежності від типу ємності або цистерни. Оскільки ми застосовуємо цей матеріал з 2015 року, ми будемо використовувати або досвід, щоб вибрати кращого виробника та продукт для вашого проекту футерування захисної оболонки.

З моменту винаходу хімічною компанією Texaco в 90-х роках минулого століття полісечовина використовувалася як покрівельне покриття – одним з перших випробувань був заводський дах Texaco.

Завдяки своїм високим характеристикам подовження він особливо підходить для плоских безшовних покрівель.

На відміну від інших форм рідких покрівельних матеріалів, в яких зазвичай використовуються поліефірні або поліуретанові смоли, армовані колотим скломатом, полісечовина має досить високу межу міцності при розтягуванні, щоб не вимагати такого армування.

Нанесення на покрівлю полісечовини методом розпилення означає, що такі деталі, як вентиляційні отвори, світлові та сервісні люки можуть бути легко інтегровані, щоб гарантувати герметичність покриття. Крім того, воно повністю позбавлене швів та стиків.

Правильно встановлений дах має очікуваний термін служби понад 25 років, що забезпечує відмінну окупність ваших інвестицій. Це підтверджується нашими важливими гарантіями на встановлення. На відміну від покрівлі з EPDM, полісечовина може бути предметом інтенсивного руху, тому її нелегко проколоти чи порвати.

Дізнатися більше

Полимочевина – надзвичайно універсальний матеріал, і одне з його численних застосувань – заміна футерування технологічних резервуарів та цистерн для зберігання. Одна з областей, де він особливо корисний, – це футерування резервуарів і ємностей, які можуть бути динамічно переміщені, наприклад, секційні резервуари і резервуари з болтовим кріпленням.

Це пов’язано з тим, що високі характеристики подовження матеріалу (часто перевищують 300%) означають, що вигин та переміщення можна компенсувати без розтріскування та розколу футерування резервуара.

Ця гнучкість цього матеріалу робить його особливо придатним для футерування та перебазування бетонних резервуарів, які завжди мають потенціал розтріскування через характер їх конструкції. Це гарантує, що вміст резервуарів для зберігання залишиться там, де повинен.

Ще одна істотна перевага використання цього матеріалу для футерування резервуарів полягає в тому, що час затвердіння після нанесення значно менше, ніж у альтернативних альтернативних епоксидних і поліуретанових матеріалів. Це означає, що ваші резервуари можуть бути повернуті в експлуатацію набагато швидше після заміни футерування.

Висока міцність на розрив полісечовини означає, що вона ефективно створює «резервуар усередині резервуара», дозволяючи ремонтувати резервуари, які не могли бути відновлені традиційним способом.

Полісечовина випускається у багатьох формах та від багатьох виробників. Різні склади пропонують різні рівні еластичності, хімічної стійкості та часу гелеутворення. Немає жодного матеріалу, який міг би задовольнити всі вимоги до футерування резервуарів. Ми застосовуємо футерування резервуарів з полісечовини протягом тривалого періоду і можемо спиратися на наш багаторічний досвід, щоб вибрати правильного виробника та матеріал для вашого проекту облицювання резервуарів. Ми маємо рішення, від схвалених СЕС покриттів резервуарів для питної води до стійких до вуглеводнів футеровок резервуарів для зберігання нафтопродуктів.

Багато менш досвідчені підрядники помиляються, вважаючи, що звичайні правила нанесення покриття не застосовуються при використанні цього фантастичного матеріалу, багато в чому їм на шкоду. Як і у всіх наших проектах із заміни футерування резервуарів, футерування резервуарів з полісечовини піддаються такому ж строгому контролю якості – від підготовки до іскрових випробувань на наявність отворів під штифт.

Дізнатися більше

Завдяки напилюваній ізоляції ця гідроізоляційна система є конкурентоспроможною в порівнянні з заводськими ізоляційними матеріалами, такими як ПВХ-мембрани, EPDM, наплавлюваний руберойд і т.д. – і має конкурентні переваги – швидке нанесення до 1000 м2/зміну, термін служби до 25 років, кращі властивості.

 

ПЕРЕВАГИ ПОЛІСЕЧОВИНИ

R

Поглинає фрагменти осколків після вибуху

R

Поглинає ударну вибухову хвилю – зменшує смертельний ” удар“

R

Підвищує цілісність конструкції / підстави – будівля залишається стояти

Технології без швів!

Чудовий захист,

екстремальне застосування.

Спеціальні полікарбамідні системи захисту від вибухів з загальною товщиною від 6 мм забезпечують відмінні властивості щодо захисту від вибухів та зовнішніх атак завдяки їх збільшеній здатності поглинати енергію та стійкості до ушкоджень осколками. Ця унікальна формула забезпечує неймовірні властивості міцності і подовження, значно перевершуючи стандартні поліуретанові покриття.

Володіючи чудовими характеристиками міцності на розрив і розтягнення, полімерний захист з полісечовини чинить опір розриву, поглинає ударну хвилю, що дає можливість значно підвищити цілісність практично всіх типів будівель і споруд, вироблених зі сталі, композиційних матеріалів, дерева, бетону та цегли.

У разі вибуху, конструкція, захищена облицюванням з полікарбаміду, буде деформуватися і поглинати силу вибуху, утримуючи цілісність конструкції, дозволяючи людям перейти в безпечне місце. Система може бути застосована до нових або вже існуючих будівель і споруд, щоб зберігати життя і майно. Опір пропонованого матеріалу розтягуванню, подовженню і розриву дозволяє полікарбаміду надавати велику міцність, наприклад, стінам, внутрішнім перегородкам і стелям, на які він наноситься. Швидкість застосування і простота ремонту на місці дозволяє використовувати його в тимчасових військових об’єктах в зонах конфліктів, посольствах, поліцейських ділянках, казармах і будь-яких об’єктах, що вимагають спеціальних заходів вибухобезпеки, захищаючи своїх власників від високошвидкісних фрагментів, що утворюються після вибуху.

Взрыв возле здания

ТИПОВІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Z

Склади для зберігання боєприпасів / контейнери

Z

Командні центри & мобільний зв’язок / споруди

Z

Мобільні польові житлові споруди

Z

Транспорт для перевезення персоналу

Z

Будівлі посольств і стіни периметра безпеки

Z

Суди, в’язниці, громадські будівлі

Z

Інфраструктура очисних споруд, ЖКГ, критично важливі об’єкти енергопостачання та об’єкти зберігання палива

Z

Приватні резиденції

ОСНОВНІ ОБЛАСТИ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІСЕЧОВИНИ

Використання полісечовини залежить тільки від нашої уяви. Чудова гнучкість використання означає, що їх можна наносити як на старі, так і на нові поверхні. Ці продукти використовуються при виробництві захисних покриттів бетонних і сталевих конструкцій, що працюють в екстремально агресивних умовах навколишнього середовища.
Полісечовина використовується на об’єктах хімічної, нафтохімічної, енергетичної, гідротехнічної промисловості, в громадських будівлях і на очисних спорудах.

Гідроізоляція нової експлуатованої покрівлі
Ремонт старої рулонної покрівлі
Захисне покриття для пінополіуретану (ППУ)
Захист бетону від агресивного біологічного середовища
Гідроізоляція підземних споруд
Захист кузова автомобіля від сколів та подряпин
Вибухоутримуюче покриття для бензовозів та резервуарів
Захист залізничних мостів від корозії
Напилення полісечовини
Заливання полісечовини в деформаційні шви
Ізоляція гідротехнічних та очисних споруд, відстійників
Изоляция бетонных и металлических резервуаров для сбора стоков, приямков и улавливателей аварийного сброса, трубопроводов, искусственных водоёмов, каналов, тоннелей, силосов
Механічний захист напилюваної пінополіуретанової теплоізоляції покрівель
Защита ангаров
Защита авто
Нанесение полимочевины
Защита площадки
Защита кораблей
Защита авто
Нанесение полимочевины
Защита площадки
Защита кораблей
Ізоляція резервуарів для води
Влаштування протифільтраційних екранів на полігонах побутових та промислових відходів
Футерівка для кузовів кар’єрних самоскидів
Захисне покриття для залізничних цистерн
Механічний захист та оздоблення декорацій та сценічного реквізиту, малих архітектурних форм та елементів декору у тематичних парках, зонах відпочинку
Гідроізоляційне покриття для ландшафтного дизайну
Гідроізоляційне покриття для ландшафтного дизайну
Гідроізоляційне покриття
Гідроізоляційне покриття
Scroll to Top