теплоизоляция мансарды ППУ

УТЕПЛЕННЯ ГОРИЩА ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ

Чим краще утеплити горищне перекриття?

Для власників житла Харкова, які вибирають утеплювач для даху або теплоізоляції горища, є два основних питання: який ізоляційний матеріал встановити і якого підрядника з теплоізоляції найняти.

Тут важливо, щоб домовласник мав у своєму розпорядженні необхідну інформацію для прийняття оптимального рішення. Так як у кожного виробника його бренд «кращий», а у кожного установника є «кращий» підхід. Велика кількість інформації, швидше може заплутати, ніж допомогти зробити правильний вибір. Але, маючи під рукою професійного підрядника з ізоляції, рекомендації щодо застосування необхідного типу теплоізоляції і вибору матеріалу можуть бути легко складені. Критерії вибору хорошого підрядника.

Нехтувати горищем — значить нехтувати всім будинком

Побудувати будинок, це ж не просто спорудити чотири стіни і обкласти їх цеглою. У планування вбудовано багато конструктивних особливостей, що дозволяють підвищити ефективність і захистити внутрішні частини, не допускаючи попадання “непрошених гостей” ззовні будинку. В АСМ технології будівництва утеплення горища — це не тільки додавання або демонтаж ізоляції. Горище і порожнини даху вважаються “системою”, а це означає блокування повітряного потоку (повітряний бар’єр), запобігання скупчення вологи (пароізоляція) і забезпечення належного рівня вентиляції і циркуляції повітря. Простіше кажучи «покрівельна система» належним чином герметизується, ізолюється і належним чином вентилюється. Технічні поверхи і горища — це не просто «нежитловий простір». Вони виконують важливі функції в загальній придатності будинку для життя. Необмежений повітряний потік і не передбачена вологість можуть виникнути через несправний і непрацюючого утеплювача на горищі і можуть викликати безліч проблем з ефективністю теплоізоляції і якістю життя для господарів будинку. Експлуатація горищ і технічних поверхів, які не обслуговуються, в кінцевому підсумку будуть коштувати дорожче в короткостроковій і довгостроковій перспективі. У кожному проекті наші оператори працюють згідно ДСТУ, не відходячи від розробленої технології і точно слідуючи специфікаціям виробника. Робота з самого початку зроблена за інструкцією.

Старі технології відкривають дорогу новим рішенням

Коли справа доходить до теплоізоляції, в більшості старих і навіть нових будинків використовуються застарілі технології. Утеплення горища мінватою колись було базовим способом термоізоляції для будівельників, оскільки волокнистий матеріал був дешевим, його легко було придбати і просто, без особливих навичок, встановити. На жаль, цей тип ізоляції має певний термін зберігання та експлуатації і може бути легко пошкоджений, що призведе до швидкого погіршення ізоляційних властивостей будинку. Наприклад, при намоканні на 2% мінвата втрачає 10% теплової ефективності, при намоканні на 20% мінеральна вата перестає працювати як утеплювач. Мінвата, незважаючи на те, що її легко розрізати і надати форму, не може заповнити кожну тріщину або щілину, особливо коли мова йде про заповнення горищ неправильної форми. Більш нові технології, такі як ізоляція з напилюваної піни (ППУ), легше застосовувати, а її пінна природа дозволяє їй проникати в області, які традиційно не могли бути покриті мінеральною ватою. Напилюваний пінополіуретан швидко наноситься і обволікає всю поверхню, що означає повне монолітне покриття всієї площі утеплення. Що стосується утеплення горища, галузева думка зводиться до того, що утеплення напилюваним пінополіуретаном ППУ – кращий продукт для цієї роботи. Утеплення пінополіуретаном методом напилення вимагає спеціалізованого обладнання високого тиску і досвіду, отже, це проект тільки для професіоналів. Ізоляція з напилюваної піни спочатку наноситься на весь простір у вигляді густої тягучої піни, протягом 2-3 секунд вона росте і твердне, утворюючи суцільне монолітне покриття утепленого горища. Краса напилюваної теплоізоляції полягає в її здатності герметизувати і ізолювати весь горищний простір: горищні балки; водопровідні труби; електричні дроти; і все повітроводи систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Теплоізоляція з розпилюваної піни (ППУ) – це одночасно ідеальний повітряний бар’єр / пароізоляція / шумоізоляція / теплоізолятор.

як утеплити підлогу горища в приватному будинку

Домовласники Харкова користуються перевагами переходу на пінополіуретанову теплоізоляцію

Погано встановлена, стара або пошкоджена водою теплоізоляція горища може створити проблеми для вашого будинку зверху вниз. Домовласники, які переходять на утеплення пінополіуретаном в таких частинах будинку, як підвали, технічні поверхи і горища, відразу ж побачать переваги, оскільки технологія напилення пінополіуретану створює герметичне ущільнення, що заповнює важкодоступні місця будинку, які можуть бути схильні до впливу повітряного потоку і вологи. Підтримка та управління повітряним потоком в підвалах, підпіллі, технічних поверхах і горищах призведе до зниження енергоспоживання, оскільки тепло і кондиційоване повітря не зможуть піти, а будинок може підтримувати комфортну температуру навколишнього середовища без надмірного використання системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Завдяки АСМ утеплення горищ задовольняє потреби своїх домовласників за допомогою кращих варіантів продукції і найвищої якості нанесення ППУ. Ізоляційні матеріали для горищ рекомендуються в залежності від стану горищного простору, а варіанти установки рекомендуються на основі довгострокових характеристик продукту, а також бюджету проекту. Що ще більш важливо, АСМ дотримується високих стандартів установки, працюючи за договором, включаючи надійні гарантії на продукцію і гарантію на виконані роботи. АСМ Технології Будівництва також надає послуги після установки в разі виникнення будь-яких проблем або форс-мажорних ситуацій.

Заміна старої ізоляції покращує якість життя

Деякі місця в будинку практично не відвідуються мешканцями і якщо ігнорувати технічний стан таких місць, вони можуть стати притулком для “непрошених гостей” ззовні. Ідея теплоізоляції горища іноді приходить із запізненням при будівництві будинку, а погана якість, нестача або відсутність матеріалу можуть залишити отвори і щілини для комах і тварин, які можуть проникнути всередину і завдати шкоди. Установка теплоізоляції з напилюваного пінополіуретану ефективно заповнює всі отвори і щілини, перешкоджає проникненню ззовні в будинок. Контроль і запобігання проникнення повітря, вологи, тварин і звуків підвищить якість життя жителів, а також знизить експлуатаційні витрати на утримання вашого будинку.

Утеплення будинку від АСМ – перший вибір господаря для утеплення горища пінополіуретаном (ППУ)

АСМ Технології Будівництва пропонує на українському ринку ряд продуктів напилюваного ППУ, які ідеально підходять для термоізоляції горищ. Ці продукти відповідають стандартам ДСТУ Б В.2.6-187:2013. “Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється. Загальні технічні умови” і схвалені національним стандартом України. Для професіоналів утеплювач з пінополіуретану вважається найбільш енергоефективним продуктом. При правильній установці цей продукт забезпечує як енергоефективність для всієї конструкції будівлі, так і домашній комфорт для його власників. Немає іншого теплоізоляційного матеріалу, який міг би зрівнятися з короткостроковими і довгостроковими характеристиками пінополіуретану.

Пінополіуретановий утеплювач — кращий вибір для домовласників, яким необхідно замінити або оновити теплоізоляцію свого будинку. Переваги поліпшення термоізоляції можуть привести до економії витрат на електроенергію і поліпшення домашніх умов. Утеплювач для даху з напилюваної піни, що розглядається як інвестиція, повинен встановлюватися тільки перевіреними професіоналами, які володіють досвідом роботи в житлових приміщеннях для досягнення чудових результатів. Компанія АСМ Технології Будівництва є провідним фахівцем з нанесення напилюваного пінополіуретану і незмінно виконує роботи на вищому рівні, забезпечуючи 100-відсоткове задоволення потреб клієнтів.

Альтернатива, коли “One size” підходить не всім

Для деяких проектів утеплення горищ і технічних поверхів утеплювач з жорсткого ППУ із закритою коміркою може не підходити з точки зору вартості проекту. Тут команда АСМ може запропонувати практичну альтернативу-м’який пінополіуретановий утеплювач з відкритою коміркою. Цей утеплювач забезпечить ефективне утеплення, яке підвищить опір теплопередачі огороджувальної конструкції R, забезпечить довгострокову теплоізоляцію, а також зробить установку бюджетніше. Професійно встановлена м’яка ізоляція з функцією герметизації є альтернативним і надійним способом утеплення горища.

Чи дійсно утеплення горища того варте?

Коли справа доходить до ремонту будинку, нова кухня або ванна кімната можуть бути одним з найприємніших предметів розкоші, але одним з кращих довгострокових вкладень в ремонт, яке ви можете зробити для свого будинку, — це встановити нову теплоізоляцію горища. Як і ремонт кухні, сучасна теплоізоляція пінополіуретаном підвищить вартість вашого будинку при перепродажі, але вона також зробить набагато більше! Теплоізоляція допоможе вам регулювати мікроклімат в приміщенні круглий рік, забезпечуючи комфорт вам і вашій родині. Завдяки кращій теплоізоляції ви також економите гроші на опаленні та охолодженні — можливо, це допоможе вам зберегти більше коштів для нової кухні!

Теплоізоляція ППУ також поліпшить ваше домашнє життя за рахунок:

 • Зробіть ваш будинок тихіше, зменшивши зовнішній шум.
 • Поліпшення якості повітря в приміщенні.
 • Контроль вологості, яка може викликати такі проблеми, як зростання цвілі.
 • Зниження зносу Вашого обладнання для опалення, вентиляції та кондиціонування.

Коли справа доходить до утеплення будинку, в АСМ ми не боїмося використовувати слово “революція” – адже це дійсно те, на що здатна нова теплоізоляція! Коли справа доходить до ремонту, ми щиро віримо, що додавання теплоізоляції – одна з головних речей, яку може зробити господар будинку, яка змінює не тільки одну кімнату, але і всі кімнати – і на краще.

Ознаки того, що вам потрібна нова теплоізоляція

Якщо вам цікаво додати нову ізоляцію до Вашого будинку, найкращий і найшвидший спосіб дізнатися, чи потрібна вам модернізація, — це зателефонувати професіоналу — ми можемо допомогти визначити вік, стан і значення R, яке забезпечує ваша ізоляція, і допомогти вам визначити, які зміни ви можете внести для підвищення енергоефективності. Але можливо, в даний момент вже є кілька ознак того, що вам потрібна нова теплоізоляція і звернувши на них увагу, Ви зможете діяти швидко, щоб запобігти будь-які проблеми, поки не стало занадто пізно.

Ознаки того, що ваша теплоізоляція потребує заміни, в себе включають:

  • Вік вашого будинку: оскільки про теплоізоляцію легко забути, старі будинки, як правило, мають недостатній або пошкоджений термоізоляційний шар. Деякі старі типи ізоляції навіть містять небезпечні речовини, такі як азбест або формальдегід. Якщо з моменту останньої установки теплоізоляції пройшло більше 20 років, ймовірно, товщини утеплювача для горища недостатньо, щоб дійсно захистити ваш будинок від зовнішніх змін температури.
  • Пошкодження водою: найкраще міняти утеплювач, коли ви проводите роботи на даху, особливо якщо в недавньому часі покрівля отримала пошкодження від вітру і води. Вода у вашому домі ніколи не є гарною річчю — вона стискає і пошкоджує теплоізоляцію, роблячи її неефективною і марною, а також є ключовим компонентом росту цвілі.
  • Шкідники: Непрохані гості чотирьох, шести і восьминогих різновидів можуть перетворити вашу ізоляцію в “швейцарський сир”. Живі шкідники також залишають після себе продукти життєдіяльності, мертві шкідники залишають після себе щось ще більш неприємне і антисанітарне. Якщо ви помітили будь-які незвичайні звуки, шуми або активність на горищі, найкраще позбутися від них якомога швидше і оцінити стан вашого утеплювача.
  • Високі рахунки за комунальні послуги: одна з найбільших претензій, якими з нами діляться наші клієнти, полягає в тому, що їхні рахунки на опалення та охолодження є астрономічними і зазвичай витрати можна значно зменшити або навіть усунути заміною теплоізоляції. Якщо є проблема з вашою термоізоляцією, зазвичай у вашому будинку відбувається сильний витік повітря, що призводить до високих рахунків і дискомфорту в приміщенні.
  • Протяги: ця ознака пов’язана з вищевказаною проблемою — якщо ваше кондиційоване повітря виходить з вашого будинку, це ймовірно означає, що повітря також може потрапляти в ваш будинок, що призводить до утворення гарячих або прохолодних потоків повітря і протягів в кімнатах. Повторна теплоізоляція повністю усуває ці проблеми.

Які переваги видалення старої ізоляції горища?

Іноді почати з чистого аркуша — кращий підхід до установки утеплювача горища. Це не тільки дозволяє нам ретельно оцінити ваш горище на предмет тріщин, щілин та інших витоків або проблем, але і пропонує відмінну можливість вирішити проблеми з вологістю або повітряним потоком. Коли ви повністю видаляєте стару ізоляцію перед додаванням нової, ми часто виявляємо:

   • Більш свіже повітря в приміщенні: дрібні частинки зруйнованої старої ізоляції можуть вплинути на якість повітря в приміщенні.
   • Поліпшення здоров’я: поліпшення якості повітря в приміщенні не тільки матиме великий вплив на ваше загальний стан здоров’я. Відомо, що деякі види старої ізоляції містять канцерогени і токсичні речовини, такі як азбест. Найдрібніші частинки мінеральної вати, розміром від 2 до 10 мікрон, що містять важкі метали; пари фенолу і газоподібний формальдегід, що переміщуються протягами по будинку, можуть завдати відчутної шкоди здоров’ю.
   • Підвищена вартість: будинок з капітальним ремонтом горища і новою теплоізоляцією – величезний бонус для потенційного покупця і може допомогти підвищити вартість вашого будинку при перепродажі.
   • Зниження рахунків за комунальні послуги: підвищуючи енергоефективність за допомогою нової ізоляції, Ви отримуєте щомісячну вигоду, зменшуючи рахунки за електрику та опалення.

Вам потрібен пароізоляційний бар’єр для горища?

При додаванні нового утеплювача на горище, питання про те, чи потрібно вам також встановлювати пароізоляцію, залежить від матеріалу, який ви вибираєте для установки. Коли справа доходить до утеплення пінополіуретаном із закритою коміркою, пароізоляція зазвичай не потрібна, оскільки продукт природним чином володіє паронепроникними характеристиками. Але при використанні пінополіуретану з відкритою коміркою додавання пароізоляції фактично затримає більше вологи в просторі і запобіжить дифузії, яка може привести до небезпечного накопичення вологи.

Що таке RValue і як він допомагає в теплоізоляції?

У будь-якій сфері ви, ймовірно, зустрінете спеціальні терміни або жаргонні слова, які можуть збити вас з пантелику. Бізнес з утеплення пінополіуретанової теплоізоляцією також має ці слова, і один з наших найбільш поширених питань стосується терміна опір теплопередачі огороджувальних конструкцій или RValue.

Теплоізоляція працює, запобігаючи потраплянню повітря з одного боку конструкції на іншу. Спосіб, яким ми вимірюємо, наскільки добре він запобігає цьому руху, називається значенням R. Чим вище значення R у теплоізоляції, тим краще вона запобігає потраплянню зовнішнього повітря в ваш будинок (і навпаки!).

Рекомендації R Value періодично змінюються в ДСТУ, тому навіть якщо ви живете в новому будинку, він може бути недостатньо термоізольований за сьогоднішніми стандартами. Якщо протягом останніх двох десятиліть ваш будинок не утеплювали, то безумовно саме час поповнити або замінити утеплювач горища.

Яке значення R вам потрібно для ефективного утеплення горища?

Якщо значення R вище, тим краще здатність матеріалу сповільнювати тепловтрати і просто зробивши значення R більше, теплоізоляція буде краще, чи не так? Це поширена помилка в торгівлі утеплювачем для будинку. Правильна відповідь на це питання полягає в трьох основних якостях: унікальні потреби вашого будинку; утеплювач для даху, який ви вибираєте для установки, і звичайно ж, рекомендації ДСТУ Б В.2.6-187:2013. “Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється. Загальні технічні умови”.

Демонтаж утеплювача

Чому потрібно замінити стару ізоляцію

Заміна старого утеплювача усуває ряд проблем в будинку, викликаних старою і зруйнованою термоізоляцією, таких як цвіль, забруднення азбестом, формальдегідом або парами фенолу, відходи шкідників і протяги. Старий утеплювач часто стискається або пошкоджується, що робить ваш будинок вразливим для втрати тепла, а також проблем з конструкціями і комфортом, які виникають через відсутність теплоізоляції.

Чому утеплення горища важливо

Теплоізоляція мансарди — один з найбільш розумних способів ремонту, який власник будинку може зробити для себе, і він більш важливий, ніж ізоляція будь-якої іншої частини будинку. В першу чергу це пов’язано з тим, що тепло піднімається вгору, і як вовняна шапка для голови, утеплювач зберігає все це тепло, мінімізуючи тепловтрати через дах будинку в зимові місяці і не дає теплу проникати влітку в ваш будинок.

Це робить ваш будинок більш комфортним цілий рік, але також має ряд інших важливих переваг, включаючи все, від економії грошей до захисту навколишнього середовища. Витрати на опалення та охолодження для середнього будинку в Україні становлять близько 50-70% споживаної енергії. Якщо ця енергія (або кондиційоване повітря) виходить з дому через горище, це цінне повітря виходить на вулицю. Ось чому високі рахунки за газ і електроенергію є одним з основних ознак того, що вам потрібен кращий утеплювач для горища — ваш котел або кондиціонер повинні постійно працювати, щоб підтримувати комфортну температуру.

Покращуючи теплоізоляцію горища, ви не тільки заощаджуєте гроші, але й допомагаєте захистити навколишнє середовище, оскільки енергоефективність відіграє велику роль у зусиллях по скороченню нашого загального вуглецевого сліду. Краща теплова ізоляція горища також позитивно впливає на такі речі, як знос вузлів вашої техніки, якість повітря в приміщенні і довговічність вашого будинку — все, що робить ваше життя щасливим, здоровим і безпечним в довгостроковій перспективі.

Чи економить утеплення горища гроші?

Утеплення холодного горища — один з кращих способів економії грошей, який ви можете зробити в своєму будинку! Провівши професійну оцінку стану горища і установку теплоізоляції, в середньому власник будинку може розраховувати до 30% економії своїх річних витрат на опалення та охолодження, тільки на утепленні горища! Крім цього, нова теплоізоляція горища також допомагає знизити знос вузлів вашого кондиціонера і опалювального котла і допомагає запобігти такі проблеми, як цвіль, які часто вимагають дорогих виправлень. Утеплення пінополіуретаном не тільки економить ваші гроші, але також допомагає приносити гроші, оскільки теплоізоляція — це ремонт, який підвищує вартість вашої власності.

Чи допомагає утеплювач горища взимку?

Коли справа доходить до теплоізоляції вашого будинку, утеплення горища піною (ППУ) є одним з кращих способів запобігти втраті тепла в зимові місяці. Хоча теплоізоляція відіграє важливу роль у підтримці прохолоди влітку, в зимові місяці вона дійсно працює бездоганно. Утеплювач для даху / горища допоможе вам зробити взимку ряд речей:

 • Допомагає знизити ваші рахунки за опалення. Як вовняна шапка, теплоізоляція утримує тепло у вашому домі, запобігаючи його витоку на горище з вашого будинку.
 • Допомагає вам відчувати себе комфортно на всіх поверхах. Тепло любить підніматися, і коли воно наштовхується на перешкоду, воно зупиняється. Теплоізоляція забезпечує той бар’єр, який допомагає більш рівномірно розподіляти повітря по будинку.
 • Запобігає протягам і місткам холоду. Якщо у вашому будинку є особливо холодна кімната або Частина будинку, це може бути пов’язано з витоком повітря і недостатньою ізоляцією.
 • Менше витрат на обслуговування Вашого опалювального котла: Ідеально якщо ви проживаєте в будинку з нульовим споживанням енергії Zero Energy House, в зворотному випадку в холодну пору року, коли ви з сім’єю перебуваєте вдома, котел опалення, швидше за все буде працювати.

Відсутність теплоізоляції означає, що ваш котел повинен працювати в два-три рази інтенсивніше, щоб зігріти вас, це також означає, що ви будете платити більше за рахунками за опалення та технічне обслуговування, також доведеться подумати про його ремонт і заміну раніше, ніж би хотілося.

Чи можна покласти нову ізоляцію поверх старої?

Одна з переваг сучасних методів ізоляції і наукових розробок, які тепер застосовуються і для приватних домоволодінь, полягає в тому, що утеплювач для горищ більше не потребує повної заміни. Коли він не відповідає вашим потребам (або вже не відповідає вимогам ДСТУ), теплоізоляцію часто можна просто додати, а не замінювати повністю.

Необхідно враховувати такі фактори, як вік, тип ізоляції і стан. Деякі типи ізоляції погано поєднуються з іншими – і утеплювач, який намок або був пошкоджений, зазвичай краще повністю видалити. Ось чому важливо отримати професійну думку та установку, оскільки ми можемо допомогти Вам у цьому процесі та поділитися своїми знаннями та досвідом.

Чому Вам слід працювати з нами

АСМ Технології Будівництва старанно працює, допомагаючи українцям максимально використовувати енергоефективні технології в своїх будинках. Ми спеціалізуємося на установці нової теплоізоляції на горищі, в підвалі, на фасаді або в інших частинах вашого будинку, а також можемо безпечно видалити і утилізувати старі матеріали. Наша місія — надати нашим клієнтам практичні та доступні рішення для унікальних потреб їхніх будинків. Ми хочемо допомогти вам заощадити гроші і цілий рік жити розумніше, здоровіше і безпечніше.

Працюючи з нами, про ваш будинок будуть піклуватися висококваліфіковані, навчені і технічно грамотні фахівці з великим досвідом роботи. Ми гарантуємо високу якість монтажу з мінімальним безладом і втручанням в повсякденне життя.

Коли справа доходить до поліпшення вашого будинку, дозвольте нам розповісти вам про багато переваг, які утеплення пінополіуретаном в Харкові, Києві або Дніпропетровську може принести вам і вашому будинку. Наші фахівці доброзичливі, корисні і допоможуть вам дізнатися про можливі варіанти і про весь процес установки. Якщо ви нам не вірите, просто відвідайте нашу сторінку АСМ Технології Будівництва, щоб з перших рук дізнатися, наскільки нашим недавнім клієнтам сподобалося працювати з нами!

Якщо у вас є які-небудь питання про те, що ви читали сьогодні, або про будь-які продукти і послуги, які можуть вас зацікавити, зателефонуйте нам! З нами можна зв’язатися за телефоном +38-095-011-18-85 або на сайті www.asm.in.ua

Scroll to Top